Myśliwska paczka w KŁ ECHO 2023

Szanowna Koleżanko i Koledzy,

analogicznie do lat poprzednich Koło Łowieckie „ECHO” rusza z około świąteczną akcją charytatywną „Myśliwska paczka”.  Jest to akcja prowadzona oddolnie przez myśliwych niezrzeszonych i zrzeszonych w Kołach Łowieckich w Polskim Związku Łowieckim. Koła same wybierają placówki, które chcą wesprzeć, a z ich przedstawicielami ustalają listę najpotrzebniejszych rzeczy, które znajdą się w paczkach. 

W zeszłym roku Wasze Wielkie Myśliwskie Serca oraz zaangażowanie pomogły wyposażyć Dom dziecka w Lidzbarku w niezbędny asortyment meblowy, za co serdecznie jeszcze raz wszystkim darczyńcom w imieniu dzieci DZIĘKUJEMY !!!

Kolejny rok to kolejne wyzwania i potrzeba wsparcia dla potrzebujących dzieci
z dwóch wytypowanych przez Zarząd Koła placówek:

      – Dom Dziecka w Lidzbarku, ul. Brzozowa 19.

     – Dom Dziecka w Siedlcach, ul. Daszyńskiego 10.

Chcielibyśmy zakończyć zbieranie „wskazanych przez placówki potrzeb” oraz darowizn do 12 grudnia 2023 r. aby jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia zakupić określony przez potrzebujących asortymenty i przekazać „Myśliwską paczkę” do placówek. Wśród potrzeb znalazły się m.in. materace do łóżeczek w rozmiarach 80×200, 90×200.

Wpłaty na rzecz myśliwskiej paczki prosimy dokonywać na konto bankowe KŁ ECHO z dopiskiem „Myśliwska paczka 2023”.

Nr rachunku: 92 1020 1068 0000 1702 0071 5292

Dodatkowa zbiórka środków pieniężnych dokonana będzie podczas polowania wigilijnego w dniu 9 grudnia br.

Po zakończeniu zbiórki i przekazaniu darów potrzebującym sporządzone zostanie sprawozdanie ze szczegółowym rozliczeniem Naszego zaangażowania, zwłaszcza środków finansowych przekazanych na zakup niezbędnego asortymentu.

Szanowna Koleżanko i Koledzy… wyrażamy nadzieję, że w tym roku Nasza Brać myśliwska równie ochoczo włączy się w pomoc potrzebującym.

Liczą na Nas najmłodsi przyjaciele… zadbajmy o Nich!

Z myśliwskim pozdrowieniem, Darz Bór!

Zarząd KŁ ECHO